Contact sectorarchitecten

Sectorarchitecten

Dit zijn de sectorarchitecten van de VMSW, met de vermelding van de sociale huisvestingsmaatschappijen (naam, locatie hoofdzetel, nummer) van wie ze de dossiers opvolgen.

De naam in de laatste kolom is die van de werkopzichter. Van hen vindt u de volledige naam en contactgegevens onderaan deze pagina.
 

 Emily Ampe 02 505 44 80  emily.ampe@vmsw.be
 Gewestelijke Maatschappij voor volkshuisvesting  Sint-Pieters-Leeuw  2290
 Providentia  Asse  2228
 Woonpunt Zennevallei  Halle  2350
 De Gentse Haard  Gent  4140
 Volkswelzijn  Dendermonde  4290
 Sociale bouw- en kredietmaatschappij Arro Dendermonde  Dendermonde  9820
 De Volkswoningen (deel)  Aalst  4070

 

 Liesbeth Pelkmans 02 505 43 82 liesbeth.pelkmans@vmsw.be
 Gezellige woningen Bornem  1120
 Eigen Haard Herentals  1170
 Molse Bouwmaatschappij voor de Huisvesting Mol  1230
 Eigen Woning Puurs  1256
 De Voorkempen H.E. Brecht  1310
 DE ARK Turnhout  1290
 Klein Brabant Puurs  9520
 Nieuw Dak Genk  7030
 De Heibloem Olen  1235
 Bouwmaatschappij De Noorderkempen Merksplas  1250

 

 Isabelle Plancquaert 02 505 44 67 isabelle.plancquaert@VMSW.be
 De Ideale Woning Berchem (Antwerpen) 1010
 A.B.C  Antwerpen 1065
 Woonhaven (deel)  Antwerpen 1140
 Samenwerkende Maatschappij voor Volkshuisvesting Willebroek 1300
 Sociale Bouw- en Kredietmaatschappij Arro Antwerpen (deel) Deurne 9530

 

 Leen Alloing 02 505 45 60 helena.alloing@vmsw.be
 Cnuz Tienen 2455
 Sociaal Wonen Arro Leuven  Herent 2360
 Dijledal Leuven 2420
 Elk zijn Huis Gewestelijke Mij. voor de huisvesting Tervuren 2600
Intervilvoordse Maatschappij voor Huisvesting Vilvoorde 2630
Diest-Uitbreiding Diest 2250
Volkswoningbouw Herent 2351
Maaslands Huis Maasmechelen 7015
Hasseltse Huisvestingsmaatschappij Hasselt     7050
Cordium     Hasselt 7055
Landwaarts Neerpelt     9760

 

Martine Kinable 02 505 44 99 martine.kinable@vmsw.be
 Ons Dak Maaseik 7070
 Nieuw Sint-Truiden Sint-Truiden 7090
 Woonzo Tongeren 7110
 Kleine Landeigendom Tongeren 9780

 

 Isabelle Barberis 02 505 44 01 isabelle.barberis@vmsw.be
 Goed Wonen Rupelstreek Boom 1110
 Woonhaven (deel) Antwerpen 1140
 Sociale Bouwmaatschappij Schelle Schelle 1260 
 Kantonnale Bouwmaatschappij van Beringen voor Huisvesting Beringen 7000
 Kempisch Tehuis  Houthalen 7064
 Sociale Bouw- en Kredietmaatschappij Arro Antwerpen (deel)   Deurne 9530
 Vooruitzien Beringen 9710

 

 Gabriël Nuytten 02 505 55 64 gabriel.nuytten@vmsw.be
 Ons Onderdak Ieper 3200
 De Mandelbeek Ingelmunster 3210
 Izegemse Bouwmaatschappij Izegem 3220
 Wonen Regio Kortrijk Kortrijk 3230
 !Mpuls Menen 3280
 Tieltse Bouwmaatschappij Tielt 3380
 De Leie Wervik 3421
 De Vlashaard  Wevelgem 3431

 

 Annik Audenaert 02 505 42 89 annik.audenaert@vmsw.be
 Brugse Maatschappij voor Huisvesting Brugge 3070
 Vivendo Sint-Andries (Brugge) 3100
 Woonwel Oostende 3120
 't Heist Best Knokke-Heist 3150
 De Gelukkige Haard Oostende 3315

 

 Sarah De Smedt 02 505 42 25 sarah.desmedt@vmsw.be
 De Mandel Roeselare 3330
 Woonmaatschappij Ijzer en Zee Veurne 3390

 

 Bruno De Schryver 02 505 42 21  bruno.deschryver@vmsw.be
 Mijn Huis Harelbeke 3140
 Eigen Gift - Eigen Hulp Kuurne 3240
 Helpt Elkander Waregem 3410
 Eigen Haard Zwevegem 3440
 Het Lindenhof Blankenberge 3060
 De Oostendse Haard Oostende 3320

 

 Geert Spitaels 02 505 44 57 geert.spitaels@vmsw.be
 Dewaco - Werkerswelzijn Aalst 4015
 Deinse Sociale Bouwmaatschappij Deinze 4080
 SHM Denderstreek Aalst 4200
 Ninove-Welzijn Ninove 4240
 Hulp in Woningnood Berlare 4260
 Sociale Huisvestingsmaatschappij Vlaamse Ardennen Oudenaarde 4270
 De Nieuwe Haard Ronse 4280
 Sint-Niklase Mij. voor de Huisvesting Sint-Niklaas 4310
 Eigen Dak Wetteren 4340
 Vitare Deinze 3413
 De Volkswoningen (deel) Aalst 4070

 

 Jan Van Hove 02 505 44 95  jan.vanhove@vmsw.be
 Meetjeslandse Bouwmaatschappij voor Volkswoningen Eeklo 4090
 De Zonnige Woonst Hamme 4190
 Tuinwijk Lokeren 4220
 Gewestelijke Mij. voor Volkswoningen van St.-Gillis-Waas Sint-Gillis-Waas 4300
 Merelbeekse Sociale Woningen Merelbeke 4230
 WoonAnker Temse 4320
 Gewestelijke Maatschappij voor Woningbouw Zele 4350
 Wonen  Zelzate 4360

 

 Sofie Lerouge 02 505 43 25 sofie.lerouge@vmsw.be
 A.B.C - projecten in Gent Antwerpen / Gent 1065
 WoninGent nv Gent 4150
 Volkshaard Gent 4160
 Het Volk Gent 9830

 

 Sarah Mellebeek 02 505 42 26 sarah.mellebeek@vmsw.be
 Volkswoningen van Duffel Duffel 1150
 Maatschappij voor de Huisvesting van het kanton Heist-op-den-berg  Heist-op-den-berg 1160
 Lierse Mij. voor de Huisvesting Lier 1200
 Woonpunt Mechelen Mechelen 1210
 Gewestelijke Maatschappij voor Huisvesting Beveren 4040
 Zwijndrechtse Huisvestingsmaatschappij Zwijndrecht 1320
 Gewestelijke Mij. voor de KLE van Mechelen en omstreken Mechelen 9540
 Zonnige Kempen Westerlo 1295
 Geelse Huisvesting Geel 1150
 Kleine Landeigendom Zuiderkempen Westerlo 9560
 Waasse Landmaatschappij Sint-Niklaas 9850