Contact projectverantwoordelijken infrastructuur

Dit zijn de projectverantwoordelijken infrastructuur binnen de verschillende multidisciplinaire regioteams.

U ziet per ingenieur van welke huisvestingsmaatschappijen (naam, locatie hoofdzetel en nummer) zij de dossiers begeleiden.

Regio Noord

Directeur regio: Hanne Knevels, hannelore.knevels@vmsw.be 

Koen Merken 02 505 44 37 koen.merken@vmsw.be
 De Ideale Woning Antwerpen 1010
 A.B.C. Antwerpen 1065
 Goed Wonen.Rupelstreek Boom 1110
 Woonhaven Antwerpen Antwerpen 1140
 De Voorkempen Brecht 1310
 Woonpunt Schelde-Rupel Zwijndrecht 1320
 Sociale bouw- en kredietmaatschappij Arro Antwerpen Antwerpen 9530
 DE ARK Turnhout 1290
 De Noorderkempen Merksplas 1250
 De Zonnige Kempen Westerlo 1295

 

 Marie Swyzen 02 505 42 55 marie.swyzen@vmsw.be
 Geelse Huisvesting Geel 1155
 Maatschappij voor de Huisvesting Kanton Heist-op-den-Berg Heist-op-den-Berg 1160
 De Woonbrug Herentals 1170
 Lierse Maatschappij voor Huisvesting Lier 1200
 Molse Bouwmaatschappij voor de Huisvesting Mol 1230
 Woonveer Klein-Brabant Puurs-Sint-Amands 1156
 Volkswoningen van Duffel Duffel 1150
 Woonpunt Mechelen Mechelen 1210
 De Vrije Woonst Mechelen 1220
 Samenwerkende Maatschappij voor de Volkshuisvesting Willebroek 1300
 Kleine Landeigendom Mechelen en Omstreken Mechelen 9540
 Kleine Landeigendom Zuiderkempen Westerlo 9560

 

Regio Zuid

Directeur regio: Eric Ruell, eric.ruell@vmsw.be 
 

Harlinde Dewulf - wordt tijdelijk vervangen door Theo De Vos 02 505 43 06 theo.devos@vmsw.be
Woonpunt Zennevallei Halle 2350
Gewestelijke Maatschappij voor Volkshuisvesting Sint-Pieters-Leeuw 2290
Providentia Asse 2228
Dienst-Uitbreiding Diest 2250

 

 Matthias Coudeville 02 505 43 93 matthias.coudeville@vmsw.be
 Kantonnale Bouwmaatschappij voor Beringen voor Huisvesting  Beringen 7000
 Maaslands Huis  Maasmechelen 7015
 Nieuw Dak  Genk 7030
 Hacosi  Hasselt 7050
 Cordium  Hasselt 7055
 Kempisch Tehuis  Houthalen-Helchteren 7064
 Ons Dak  Maaseik 7070
 Nieuw Sint-Truiden  Houthalen-Helchteren 7090
 Woonzo  Tongeren 7110
 Vooruitzien  Beringen 9710
 Landwaarts  Neerpelt 9760
 Kleine Landeigendom Tongeren  Tongeren 9780

 

Sarah De Smedt  02 505 43 32 sarah.desmedt@vmsw.be
 Cnuz  Tienen 2610
 Volkswoningbouw  Herent 2351
 Sociaal Wonen Arro Leuven  Herent 2360
 Dijledal  Leuven 2420
 Elk zijn huis Gewestelijke Maatschappij voor de Huisvesting  Tervuren 2600
 Intervilvoordse Maatschappij voor Huisvesting  Vilvoorde 2630

 

Regio Oost

Directeur regio: Peter Savaete, peter.savaete@vmsw.be 

Greet Mensch

02 505 44 10

greet.mensch@vmsw.be

 Gewestelijke Maatschappij voor Huisvesting  Beveren 4040
 Tuinwijk  Lokeren 4220
 Hulp in Woningnood  Berlare  4260
 Sint-Niklase Maatschappij voor de Huisvesting  Sint-Niklaas 4321
 WoonAnker Waas  Temse 4320
 Eigen Dak  Wetteren 4340
 Gewestelijke Maatschappij voor Woningbouw  Zele  4350
 Waasse Landmaatschappij  Sint-Niklaas 9850
 De Gentse Haard  Gent 4140
 WoninGent CVBA-SO  Gent 4150
 Dewaco - Werkerswelzijn  Aalst 4015
 De Volkswoningen  Dendermonde  4070
 De Zonnige Woonst  Hamme  4190
 Volkswelzijn  Dendermonde  4290
 Sociale Bouw- en Kredietmaatschappij Dendermonde  Dendermonde  9820
 Ninove-Welzijn  Ninove  4240

 

Johan Criquielion  02 505 42 90  johan.criquielion@vmsw.be
 Habitare+ Deinze 4230
 Meetjeslandse Bouwmaatschappij voor Volkswoningen Eeklo 4090
 Volkshaard Gent 4160
 Sociale Huisvestingsmaatschappij Vlaamse Ardennen Oudenaarde  4270
 De Nieuwe Haard Ronse 4280
 Wonen Zelzate 4360
 Het Volk Gent 9830               
 SHM Denderstreek Aalst 4200

 

Regio West

Directeur regio: Bart Van Droogenbroeck, bart.vandroogenbroeck@vmsw.be.

Fanny Van den Haute 02 505 42 54 fanny.vandenhaute@vmsw.be
 De Mandel Roeselare 3330
 De Gelukkige Haard Oostende 3315
 De Oostendse Haard Oostende 3320
 Helpt Elkander Waregem 3410

 

Mieke Gotelaere

02 505 44 46 mieke.gotelaere@vmsw.be
 Het Lindenhof Blankenberge 3060
 Brugse Maatschappij voor Huisvesting Brugge 3070
 Vivendo Brugge 3100
 't Heist Best Knokke-Heist 3150

 

Bart De Clerck 02 505 43 08 bart.declerck@vmsw.be
 Woonwel Oostende 3120
 Ons Onderdak Ieper 3200
 Woonmaatschappij Ijzer en Zee  Veurne 3390

 

Phebe Vande Velde 02 505 42 46 phebe.vandevelde@vmsw.be
 Mijn Huis Harelbeke 3140
 Tieltse Bouwmaatschappij Tielt 3380
 !Mpuls Menen 3280
 De Leie  Wervik  3421
 De Vlashaard Wevelgem 3431
 IZI Wonen Ingelmunster 3210
Wonen Regio Kortrijk Kortrijk 3230
Eigen Gift - Eigen Hulp Kuurne 3240
Eigen Haard Zwevegem 3440

 

 

Een overzicht van de projectverantwoordelijken architectuur vindt u ook op deze website.

 LIEVE DIDDEN  02 505   LIEVE.DIDDEN@VMSW.BE
     
     
     
     
     
     
     
 
 LIEVE DIDDEN  02 505   LIEVE.DIDDEN@VMSW.BE