Contact projectverantwoordelijken architectuur

Projectverantwoordelijken architectuur

Dit zijn de projectverantwoordelijke architectuur (vroeger: sectorarchitecten) van de VMSW uit de verschillende multidisciplinaire regioteams. U ziet de sociale huisvestingsmaatschappijen (naam, locatie hoofdzetel, nummer) van wie ze de dossiers opvolgen.

Regio Noord

Directeur regio: Hanne Knevels, hannelore.knevels@vmsw.be 

 Isabelle Barberis 02 505 44 01 isabelle.barberis@vmsw.be
 Goed Wonen Rupelstreek Boom

1110

 De Ideale Woning Berchem (Antwerpen) 1010
 Sociale Bouw- en Kredietmaatschappij Arro Antwerpen Deurne  9530
 Woonhaven (deel) Antwerpen  1140

 

 Liesbeth Pelkmans 02 505 43 82 liesbeth.pelkmans@vmsw.be
 De Woonbrug Herentals  1170
 Molse Bouwmaatschappij voor de Huisvesting Mol  1230
 DE ARK Turnhout  1290
 Bouwmaatschappij De Noorderkempen Merksplas  1250
 De Voorkempen H.E. Brecht  1310
 Woonhaven Antwerpen  1140

 

 Sarah Mellebeek 02 505 42 26 sarah.mellebeek@vmsw.be
 Volkswoningen van Duffel Duffel 1150
 Maatschappij voor de Huisvesting van het kanton Heist-op-den-berg  Heist-op-den-berg 1160
 Lierse Maatschappij voor de Huisvesting Lier 1200
 Woonpunt Mechelen Mechelen 1210
 De Vrije Woonst Mechelen 1220
 Woonpunt Schelde-Rupel Zwijndrecht 1320
 Kleine Landeigendommen van Mechelen en omstreken Mechelen 9540
 Zonnige Kempen Westerlo 1295
 Geelse Huisvesting Geel 1150
 Kleine Landeigendom Zuiderkempen Westerlo 9560
 Samenwerkende Maatschappij voor Volkshuisvesting     Willebroek 1300

 

Regio Zuid

Directeur regio: Eric Ruell, eric.ruell@vmsw.be 

 Isabelle Plancquaert 02 505 44 67 isabelle.plancquaert@VMSW.be
Cordium     Hasselt 7055
Providentia Asse 2228
Elk zijn Huis Gewestelijke Mij. voor de huisvesting Tervuren 2600
Inter-vilvoordse Maatschappij voor Huisvesting Vilvoorde 2630
Kleine Landeigendom Tongeren 9780
Woonzo Tongeren 7110
Nieuw Sint-Truiden Sint-Truiden 7090

 

 Leen Alloing 02 505 45 40 helena.alloing@vmsw.be
 Cnuz Tienen 2455
 Sociaal Wonen Arro Leuven  Herent 2360
 Dijledal Leuven 2420
 Diest-Uitbreiding Diest 2250
 Volkswoningbouw Herent 2351
 Maaslands Huis Maasmechelen 7015
 Hacosi Hasselt     7050
 Ons Dak Maaseik 7070
 Landwaarts Neerpelt     9760

 

 Sarah De Smedt 02 505 42 25 sarah.desmedt@vmsw.be
 Gewestelijke Maatschappij voor volkshuisvesting Sint-Pieters-Leeuw 2290
 Woonpunt Zennevallei Halle 2350
 Kantonnale Bouwmaatschappij van Beringen voor Huisvesting Beringen 7000
 Nieuw Dak Genk 7030
 Kempisch Tehuis Houthalen 7064
 Vooruitzien Beringen 9710

 

Regio West

Directeur regio: Bart Van Droogenbroeck, bart.vandroogenbroeck@vmsw.be 

 

 Niko Baekelandt 02 505 43 97 niko.baekelandt@vmsw.be
 Woonmaatschappij Ijzer en Zee Veurne 3390
 Brugse Maatschappij voor Huisvesting Brugge 3070
 Vivendo Sint-Andries (Brugge) 3100
 't Heist Best Knokke-Heist 3150
 Het Lindenhof Blankenberge 3060

 

 Gabriël Nuytten 02 505 55 64 gabriel.nuytten@vmsw.be
 Ons Onderdak Ieper 3200
 IZI Wonen Ingelmunster 3210
 Wonen Regio Kortrijk Kortrijk 3230
 !Mpuls Menen 3280
 De Leie Wervik 3421
 De Vlashaard  Wevelgem 3431
 Mijn Huis Harelbeke 3140
 Eigen Haard Zwevegem 3440
 Eigen Gift - Eigen Hulp Kuurne  3240
Tieltse Bouwmaatschappij Tielt 3380

 

 Bruno Deschryver 02 505 42 21  bruno.deschryver@vmsw.be
 Helpt Elkander Waregem 3410
 De Mandel Roeselare 3330
 De Oostendse Haard Oostende 3320
 De Gelukkige Haard Oostende 3315
 Woonwel Oostende 3120

 

Regio Oost

Directeur regio: Peter Savaete, peter.savaete@vmsw.be 

 Geert Spitaels 02 505 44 57 geert.spitaels@vmsw.be
 Dewaco - Werkerswelzijn Aalst 4015
 Habitare+ Deinze / Merelbeke  4080 / 4230
 SHM Denderstreek Aalst 4200
 Ninove-Welzijn Ninove 4240
 Hulp in Woningnood Berlare 4260
 Sociale Huisvestingsmaatschappij Vlaamse Ardennen Oudenaarde 4270
 De Nieuwe Haard Ronse 4280
 Sint-Niklase Mij. voor de Huisvesting Sint-Niklaas 4310
 Eigen Dak Wetteren 4340
 Waasse Landmaatschappij Sint-Niklaas 9850

 

 Jan Van Hove 02 505 44 95  jan.vanhove@vmsw.be
 De Zonnige Woonst Hamme 4190
 Tuinwijk Lokeren 4220
 WoonAnker Waas Temse 4320
 Gewestelijke Maatschappij voor Woningbouw Zele 4350
 Wonen  Zelzate 4360
 A.B.C. Antwerpen 1065
 Woonveer Klein-Brabant Puurs-Sint-Amands 1256
 Gewestelijke Maatschappij voor Huisvesting Beveren 4040

 

 Sofie Lerouge 02 505 43 25 sofie.lerouge@vmsw.be
 WoninGent nv Gent 4150
 Volkshaard Gent 4160
 Het Volk Gent 9830
 De Gentse Haard Gent 4140

 

 Katrien Schamps 02 505 44 58 katrien.schamps@vmsw.be
 Volkswelzijn Dendermonde 4290
 De Volkswoningen Aalst 4070
 Meetjeslandse Bouwmaatschappij voor Volkswoningen Eeklo 4090
 Sociale Bouw- en Kredietmaatschappij Arro Dendermonde Dendermonde 9820