Contact projecten per regio en SHM

Dit zijn de medewerkers in elk regioteam van projecten

Taak Oost West Noord Zuid
directeur Peter Savaete Bart Van Droogenbroeck Hanne Knevels Eric Ruell
administratie algemeen Veronique Becu Diane Van Erp Martine Van Paemel Mila Arbaoui
  Els Piron      
administratie bouw Vanessa James Diane Van Erp Marie-Paule Van Der Putten Mila Arbaoui
  Veronique Becu   Martine Van Paemel Nadine De Smet
administratie infrastructuur Vanessa James Diane Van Erp Marie-Paule Van Der Putten Katja Feodorova
        Ingrid Moortgat
overheidsopdrachten gunning Leen Scholliers Johan Thielemans Ann Smekens Hilde Martel
overheidsopdrachten uitvoering Annemie Van Der Biest  Valérie Ketels Annie De Meersman Liesbeth Ponnet
  Sofie Van Snick   Saskia Renard  
erelonen bouw Bert Poels Frederick Walumona Julien Robberechts Mila Arbaoui
        Wendelin Deppe
erelonen infrastructuur Philippe Gillard Martine Pardon Julien Robberechts Katja Feodorova
        Ingrid Moortgat
subsidiedossiers infrastructuur Philippe Gillard Bernadette De Vits Julien Robberechts Ingrid Moortgat
      Dylan Van Den Bossche  
vorderingsstaten en vrijgave borgtochten Philippe Gillard Martine Pardon Dylan Van Den Bossche Wendelin Deppe
  Bert Poels Frederick Walumona    
administratie vastgoed Linda Withofs Marleen Tielemans Kenny Wagemans Anita Groffils
         
projectverantwoordelijke architectuur Sofie Lerouge Niko Baekelandt Isabelle Barberis Leen Alloing
  Katrien Schamps Bruno De Schryver Sarah Mellebeek Isabelle Plancquaert
  Geert Spitaels Gabriël Nuytten Liesbeth Pelkmans Dorien Stroobants
  Jan Van Hove   Tine Meeussen Martine Kinable
projectverantwoordelijke infrastructuur Johan Criquelion Fanny Van Den Haute Chris Anseeuw Matthias Coudeville
  Greet Mensch Bart De Clerck Koen Merken Theo De Vos
  San Van Rompaey Mieke Gotelaere Marie Swyzen Harlinde Dewulf
         
werfcontroleur Marc Van Britsom Joris Coesens Tom Lodewyckx Jani Georgopalis
  Timothy Van De Velde Emanuel Heymans Ron Huijs Chris Van Meel
  Chris De Nooze Mathieu Van hautem    
technisch medewerker Catherine Pardon Stefaan De Cloet Nick Joossens Alain Wuyckens

 

Dit zijn de SHM's per regio

Oost:

  • Dewaco-Werkerswelzijn
  • Gewestelijke Maatschappij voor Huisvesting 
  • De Volkswoningen
  • Meetjeslandse Bouwmaatschappij voor Volkswoningen
  • De Gentse Haard
  • WoninGent
  • Volkshaard 
  • De Zonnige Woonst
  • SHM Denderstreek
  • Tuinwijk 
  • Habitare+ 
  • Ninove-Welzijn 
  • Hulp in Woningnood 
  • Sociale Huisvestingsmaatschappij Vlaamse Ardennen 
  • De Nieuwe Haard 
  • Volkswelzijn 
  • Sint-Niklase Mij. voor de Huisvesting 
  • WoonAnker Waas
  • Eigen Dak 
  • Gew. Mij. voor Woningbouw
  • cvba Wonen
  • Sociale Bouw- en Kredietmaatschappij Dendermonde
  • Het Volk 
  • Waasse Landmaatschappij 

West:

  • Ijzer & Zee
  • 't Heist Best
  • Het Lindenhof
  • Brugse Maatschappij Voor Huisvesting
  • Vivendo
  • Helpt Elkander
  • Woonwel
  • Oostendse Haard
  • Gelukkige Haard
  • De Mandel
  • Tieltse Bouwmaatschappij
  • Eigen Haard
  • Mijn Huis
  • Ons Onderdak
  • Izi Wonen
  • De Leie
  • Wonen Regio Kortrijk
  • Vlashaard
  • Eigen Gift - Eigen Hulp
  • !Mpuls

Noord:

  • De Ideale Woning
  • A.B.C.
  • Goed Wonen Rupelstreek
  • Woonhaven Antwerpen
  • Volkswoningen van Duffel
  • Geelse Huisvesting
  • Maatschappij voor de huisvesting van het kanton Heist-op-den-berg
  • De Woonbrug
  • Lierse Maatschappij voor de Huisvesting
  • Woonpunt Mechelen
  • De Vrije Woonst 
  • Molse Bouwmaatschappij voor de Huisvesting
  • Bouwmaatschappij De Noorderkempen
  • DE ARK
  • Zonnige Kempen
  • Samenwerkende Maatschappij voor Volkshuisvesting
  • De Voorkempen
  • Woonpunt Schelde-Rupel
  • Woonveer Klein-Brabant
  • Sociale Bouw- en Kredietmaatschappij Arro Antwerpen 
  • Kleine Landeigendommen Mechelen en Omstreken
  • Kleine Landeigendom Zuiderkempen

Zuid:

  • Providentia 
  • Diest - Uitbreiding
  • Gewestelijke Maatschappij voor Volkshuisvesting 
  • Woonpunt Zennevallei
  • Volkswoningbouw
  • Sociaal Wonen arro Leuven
  • Dijledal
  • Elk zijn Huis Gewestelijke Maatschappij voor de Huisvesting
  • Cnuz
  • Inter-Vilvoordse Maatschappij voor Huisvesting
  • Kantonnale Bouwmaatschappij van Beringen voor Huisvesting
  • Maaslands Huis
  • Nieuw Dak
  • Hacosi
  • Cordium
  • Kempisch Tehuis
  • Ons Dak
  • Nieuw Sint-Truiden
  • WOONZO
  • Vooruitzien
  • Kleine Landeigendom Tongeren
  • Landwaarts

Medewerkers in de centrale dienst ondersteuning projecten:

taak contactpersoon
directeur Nathalie Vermeulen
coördinator ondersteuning projecten Elena Lauwers
medewerker data-ondersteuning Katrien De Decker
expert architectuur Els Struyf
expert infrastructuur Lieve Didden
expert bouwtechniek Emily Ampe
expert overheidsopdrachten Anschi De Wolf (overdracht van Elsie Luppens)
coördinatie CBO en D&B Myriam Aelbrecht
coördinatie speciale overheidsopdrachten Ine De Meyer
medewerker speciale overheidsopdrachten Joost Luub
coördinator programmatie Kenneth De Smet
medewerker programmatie Veerle Walravens
medewerker programmatie Rina Wauters